+ 48 699 957 909
[email protected]

Kilka słów o nas

Na rynku wrocławskim działamy od 2002 r. Teraz otwieramy swoje biuro w Kamiennej Górze, tak aby być bliżej i móc dostosować zakres naszych usług do Twoich potrzeb.
Oferujemy rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych i komercyjnych wraz z pomocą w uzyskaniu dofinansowania - program Mój Prąd. Poprzez ścisłą współpracę z Fundacją Czyste Powietrze pomagamy w dofinansowaniu wymiany „kopciuchów” na ekologiczne źródła ciepła, na docieplenia budynków czy wymianę okien – program Czyste Powietrze.
Wskazujemy gospodarstwom rolnym jak uzyskać ulgę inwestycyjną i inne dotacje.

Pokazujemy jak firmy mogą skorzystać z dotacji lub preferencyjnych pożyczek na OZE.
Tutaj mieszkamy i pracujemy, dlatego właśnie o to środowisko dbać chcemy szczególnie.
Jesteśmy obecni na rynku energii dzięki współpracy z wrocławską firmą Votum Energy i z Fundacją Czyste Powietrze.
Wybierając naszą ofertę wspierasz walkę ze smogiem. Przekazujemy nasz 1% na Fundusz Walki ze Smogiem. Darowizna wspiera realizację celów statutowych Fundacji Czyste Powietrze. W ten sposób pomagamy ograniczyć ubóstwo energetyczne w Polsce i powstrzymać śmiertelność i choroby wywoływane przez smog.

Przekazując 1% na cel STOP SMOG, walczysz ze smogiem!

KRS: 0000377928 cel szczegółowy STOP SMOG

Dotacje na termoizolacje

Wraz z Fundacją Czyste Powietrze staramy się zapobiegać zagrożeniom, jakie niesie ze sobą zanieczyszczenie powietrza. Smog to problem globalny, jednak w skali Europy, Polska wypada najgorzej. Naszą misją jest odwrócenie tej tendencji. Zrealizujemy ją poprzez propagowanie proekologicznych postaw i wspieranie działań powstrzymujących emisję trujących zanieczyszczeń do atmosfery.
Napisz do nas
KBP Investment & Development Sp. z o.o.
Świerkowa 16
58-400 Kamienna Góra
NIP: 8943058394
[email protected]
Top sunmoonleafrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram